O studiu

  • 1
  • 6
  • 3
  • DSC_0159

W higienicznych warunkach, bez spiny i w profesjonalny sposób zrobimy taki tatuaż o jakim marzyłeś/-aś.

Nie używamy znaczonych kart, nie korzystamy z katalogowych wzorów. Gdy do nas przyjdziesz ze swoim pomysłem, nie będziemy nachalnie narzucać Ci swojej wizji. Nie dziwi nas fakt, że chcesz, by Twoja dziara była wyjątkowa – to dla nas jasne. Zaproponujemy zmianę jedynie wtedy, gdy nie będziemy w stanie odwzorować któregoś z jej elementów.

Pink Machine to nie tylko studio tatuażu, to miejsce dla ludzi zajaranych komiksem, street artem i szeroko pojętą kulturą uliczną. Studio jest przyjazne rowerzystom, fanom longboardu, skateboardingu i wszystkim innym, którzy wybierają ekologiczny sposób poruszania się po mieście. Bez problemu będziesz mógł przypiąć swój rower czy zostawić deskę, kiedy się u nas zjawisz.

Studio Pink Machine powstało w 2012 r. z inicjatywy Magdy i Filosha. Dawniej znajdowało się w warszawskiej kamienicy przy Placu Unii Lubelskiej, obecnie mieści się na Starym Żoliborzu w kameralnej kamienicy otoczonej zielenią. Cenimy sobie spokój pracy, dlatego jesteśmy z dala od zgiełku i zatłoczonych ulic centrum miasta. Znajdziecie nas pod adresem ul.Stanisława Wyspiańskiego 7/2 tuż przy Placu Dionizego Henkla, 5 minut piechotą od stacji metra Plac Wilsona.

thumbnail

 

Magda

Pink Machine to owoc wieloletniej pracy, pracy nad swoim warsztatem i w studiach tatuażu. Początkowo w milanowskim Azazelu, później w warszawskim Artforce. Po wielu latach marzenie o własnym studiu wreszcie się spełniło.

Tatuaż to największa pasja jej życia, której oddała się całkowicie i poświęca jej każdą wolną chwilę. Regularnie bywa na konwentach tatuażu gdzie spotyka się ze znajomymi po fachu. Magda często bierze udział w konkursach tatuażu, a jej prace zdobywają liczne wyróżnienia i nagrody.

Zadebiutowała w 2010 roku na festiwalu tatuażu w Łodzi, zdobyła tam 3 miejsce w kategorii tatuaż duży, kolorowy. W Gdańsku 2011 – 3 miejsce tatuaż duży, czarno-szary, a na ostatniej imprezie Body Art 2011 w Warszawie uzyskała 3 miejsce za tatuaż mały. Największą satysfakcję sprawia jej tatuowanie w stylistyce komiksowej, newschool, realistycznej, fantasy oraz motywów florystycznych i zwierzęcych.

Kiedy nie pracuje w studiu hobbystycznie zajmuje się rysowaniem i malowaniem. Czas wolny na świeżym powietrzu spędza na longboardzie lub w górach przypięta do deski snowboardowej.